Всеукраїнський фан-Клуб Lacetti(Gentra)- та Cruze- водіїв

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Правила подфорума

Это профильный форум. Он предназначен для нормальных дискуссий по интересным вопросам (история, журналистика, социология, наука, религия, культура, и др.)
Данный форум не является свободной зоной. Общаемся и обсуждаем темы аргументированно и по сути.
Запрещены ФЛУД, ФЛЕЙМ и ОФФТОПИК
.

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Не палите траву!
sandorrr
сообщение 15.3.2020, 22:53
Сообщение #1

Старожил Клуба

Из: Донецкая область (УКРАИНА)
Реальное имя: Александр

Мой автомобиль:лачик 1,8

Я больше, чем уверен, что все одноклубники к єтому не причастны.

Хочу обратить внимание и обратиться ко всем, не жгите траву, просите соседей её не жечь. При выявлении поджогов, ставиться к этому серьезно. Фиксируйте нарушителей, вызывайте полицию, пожарных.

Исход может быть плачевным.

Меня реально цепляют такие поджоги. Я резко негативно отношусь к этому. Уже ни раз вызывал пожарных, когда в городе кто-то листья пытался выпалить.

Прикрепленное изображение

Сообщение отредактировал sandorrr - 15.3.2020, 22:56
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Joda
сообщение 16.3.2020, 9:07
Сообщение #2

Известный писатель

Из: Харьков

Мой автомобиль:Лачетти-седан

Трава-не наркотик!
Вставить ник
+Цитировать сообщение
vladimir@
сообщение 16.3.2020, 9:19
Сообщение #3

Известный писатель

Из: Донецк-Константиновка-Киев
Реальное имя: Владимир Борисович

Мой автомобиль:узкоглазый

У меня во дворе орех, помимо других деревьев. Так только от ореха каждую осень я вывожу 10 мешков больших из под секонд хенда в посадку, если спалить их, то я даже не представляю сколько дыма будет. Но соседка палит, аргумент у неё один, ну у меня же нет машины вывозить.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Towa
сообщение 16.3.2020, 10:03
Сообщение #4

Известный писатель

Цитата(vladimir@ @ 16.3.2020, 9:19) *
У меня во дворе орех, помимо других деревьев. Так только от ореха каждую осень я вывожу 10 мешков больших из под секонд хенда в посадку, если спалить их, то я даже не представляю сколько дыма будет. Но соседка палит, аргумент у неё один, ну у меня же нет машины вывозить.

У нее нет мозгов не палить, к сожалению отсутствие мозгов - основной аргумент нашего народа
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dread
сообщение 16.3.2020, 10:24
Сообщение #5

Уважаемый Мастер
Иконка группы

Из: Киев, Печерск
Реальное имя: Уоуик ;)

Мой автомобиль:Разные ;)

Цитата(Towa @ 16.3.2020, 10:03) *
...к сожалению отсутствие мозгов - основной аргумент нашего народа

+100000!
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Oxygen
сообщение 16.3.2020, 11:59
Сообщение #6

Именитый автолитературовед

Из: Украина, Донецк
Реальное имя: Андрей

Мой автомобиль:3.0 V6 6AT 4x4

"дурні бо бідні, бідні бо дурні"
Вставить ник
+Цитировать сообщение
sandorrr
сообщение 16.3.2020, 12:52
Сообщение #7

Старожил Клуба

ЦИТАТА(vladimir@ @ 16.3.2020, 10:19) *

-Я сказал председателю гаражного кооператива, что самовольное выпаливание карается Законом. Так он целый день всем жаловался мужикам, что больше не будет палить мусорные баки, а то его оштрафуют. Но его отговорили, палят дальше.

-Давненько возвращался с гаража, возле здания суда подожгли 4-5 кучек листьев, я сказал или тушите или пожарных вызову. Так охранник, мужик, который их поджег, бегал с ведрами заливал.

Сообщение отредактировал sandorrr - 16.3.2020, 12:53
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Набур
сообщение 16.3.2020, 13:33
Сообщение #8

Новый участник

Мой автомобиль:Мой

А куда девать листья фруктовых деревьев зараженные грибком? Тож в посадку?
Вставить ник
+Цитировать сообщение
meloman
сообщение 16.3.2020, 13:47
Сообщение #9

Уважаемый Мастер

Из: Ternopil
Реальное имя: Олег

Мой автомобиль:Lacetti HB 1.6 SE

ЦИТАТА(sandorrr @ 16.3.2020, 12:52) *
-Я сказал председателю гаражного кооператива, что самовольное выпаливание карается Законом. Так он целый день всем жаловался мужикам, что больше не будет палить мусорные баки, а то его оштрафуют. Но его отговорили, палят дальше.

ну з сміттєвими баками історія неоднозначна я б сказав.
краще той пластик (кульки, упаковки і т.п.) спалити, ніж його мають вивезти на полігон, де вітер рознесе цю заразу на 10-ки кілометрів і воно буде висіти на деревах і вздовж берегів річок і струмків.
стосовно листя мені от теж цікаво - 10-ки років люди спалювали листя і гілки і це нікого не хвилювало - а зараз взялись штрафувати.
як людина в якої є сад скажу, що спалювати сміття в саду це для дерев корисно - вони обкурюються димом і менше страждають від шкідників. крім того є такий спосіб захисту від заморозків весною.
але от зараз почалось раптом виття від міських жителів, які від садівництва і землі такі самі далекі як я від бальних танців, що от не можна і все, бо ми вас оштрафуємо.
особливо смішно було як десь в якогось блогера читав, як він, перебравшись з Києва в карпати вчив місцевих гоцулів, що палити листя і стару солому - не можна smile.gif

я люблю велопрогулянки лісами і скажу вам що ліси просто завалені пластиком, які народ тупо вивозить і зсипає в першу кращу яму.
то вже краще б палили його....
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Towa
сообщение 16.3.2020, 13:47
Сообщение #10

Известный писатель

Как то все равно... ваши листья - ваши проблемы, но я не хочу дышать этой карью + еще и с какими то грибками smile.gif
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dread
сообщение 16.3.2020, 14:06
Сообщение #11

Уважаемый Мастер
Иконка группы

Из: Киев, Печерск
Реальное имя: Уоуик ;)

Мой автомобиль:Разные ;)

Цитата(Towa @ 16.3.2020, 13:47) *
Как то все равно... ваши листья - ваши проблемы,

В этом и проблема)) Примерно с такой же формулировкой хозяева частной земли закрываются у себя за забором и жгут все, что им вздумается. Вызвать полицию, конечно, можно и нужно. Но что если соседи не откроют калитку? 162 статья УК очень хороший сдерживающий фактор (для полиции в т.ч.). А "отжигающие" соседи скажут "Как-то все равно. Не нравится - не дыши" smile.gif
Вставить ник
+Цитировать сообщение
meloman
сообщение 16.3.2020, 14:49
Сообщение #12

Уважаемый Мастер

я скажу як це було в нормальних людей всі ці десятки років - гілля спалювалось без проблем - воно утворює мало диму. листя спалювалось ввечері, при цьому попереджались сусіди, якщо бачили, що вікна в них відкриті, щоб не натягнуло диму в кімнату.
і ніхто ні на кого не ображався.
повторюсь, що для дерев обкурювання є поширеним профілактичним засобом.
пластик спалюється за межами двору. спалюється, бо централізованого вивозу сміття немає, везти його в чужі контейнери теж не варіант. і викидати в лісосмуги - тим більше не варіант.
І крім того я реально вважаю, що від його спалювання шкоди менше, ніж коли вітер розносить його на кілометри довкола смієєзвалища.

особисто я стараюсь не брати в магазинах безкоштовні кульки і не купувтаи пакети. приходжу зі своїми. пластикові пляшки (те що забирають на переробку) переважно стараюсь вивозити в Тернопіль і викидаю в спеціальні контейнери. Все решта - спалюю (2-3 рази на рік).
Вставить ник
+Цитировать сообщение
AleCSMax
сообщение 16.3.2020, 15:42
Сообщение #13

Новый участник

Из: Луганск
Реальное имя: Алекс

Мой автомобиль:Lacetti sedan 2006

Цитата(meloman @ 16.3.2020, 14:47) *
стосовно листя мені от теж цікаво - 10-ки років люди спалювали листя і гілки і це нікого не хвилювало - а зараз взялись штрафувати.
як людина в якої є сад скажу, що спалювати сміття в саду це для дерев корисно - вони обкурюються димом і менше страждають від шкідників. крім того є такий спосіб захисту від заморозків весною.
[b]я люблю велопрогулянки лісами і скажу вам що ліси просто завалені пластиком, які народ тупо вивозить і зсипає в першу кращу яму.
то вже краще б палили його....[/b]

А Вы не подумали, когда гуляете в лесу - почему там нет гор листье? Куда они деваются? Вообще не понимаю зачем сжигать их? Ладно в селах вывоза мусора нет, там сжигают, но в городах зачем?
Вставить ник
+Цитировать сообщение
meloman
сообщение 16.3.2020, 16:26
Сообщение #14

Уважаемый Мастер

ну так в лісі і трави немає під деревами.
а власники присадибних ділянок в більшості хочуть під деревами бачити акуратний газон.
я особисто листя не спалюю, я взагалі мало що спалюю, бо не маю часу тим возитись. в мене є ще одна ділянка через дорогу, яка межує з лісом, я просто витягую листя туди і воно там собі тліє. туди ж витягую і дрібні гілки, вони там років за 3-5 перетлівають.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
sandorrr
сообщение 16.3.2020, 16:39
Сообщение #15

Старожил Клуба

У моих родителей на даче компостная яма. good.gif
Вставить ник
+Цитировать сообщение
AleCSMax
сообщение 16.3.2020, 20:44
Сообщение #16

Новый участник

Из: Луганск
Реальное имя: Алекс

Мой автомобиль:Lacetti sedan 2006

Цитата(meloman @ 16.3.2020, 17:26) *
ну так в лісі і трави немає під деревами.
а власники присадибних ділянок в більшості хочуть під деревами бачити акуратний газон.
я особисто листя не спалюю, я взагалі мало що спалюю, бо не маю часу тим возитись. в мене є ще одна ділянка через дорогу, яка межує з лісом, я просто витягую листя туди і воно там собі тліє. туди ж витягую і дрібні гілки, вони там років за 3-5 перетлівають.

Ну вот вы молодец, а те что жгут - это дикий мрак.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
prokol
сообщение 17.3.2020, 7:46
Сообщение #17

Наставник молодняка

Из: Рівне

Мой автомобиль:Чорна перлина SE седан

Вчора:
Цитата
Сьогодні рятувальники рівненського гарнізону ДСНС ліквідовували окремі осередки загорань сухої трави та чагарників поблизу села Люхча Сарненського району, села Заболоття Володимирецького району, в місті Дубні - на вулиці Монастирській та в місті Рівне - поблизу колишнього цегельного заводу.
У всіх випадках була загроза розповсюдження вогню на приватні житлові будинки, транспортні засоби, ліс та місцеве кладовище.

Вставить ник
+Цитировать сообщение
Dukе
сообщение 18.3.2020, 20:04
Сообщение #18

Уважаемый Мастер

Мой автомобиль:Chevrolet Lacetti HB 1,6

У нас каждую весну горят плавни на Днепре.

Вот сегодняшние фото:

Вставить ник
+Цитировать сообщение
sandorrr
сообщение 18.3.2020, 20:08
Сообщение #19

Старожил Клуба

ЦИТАТА(Dukе @ 18.3.2020, 21:04) *
У нас каждую весну горят плавни на Днепре.

Вот сегодняшние фото:

Жесть.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
DEAD DOC
сообщение 18.3.2020, 21:35
Сообщение #20

Известный писатель

Из: Переяслав-Хмельницький
Реальное имя: Василь

Мой автомобиль:Лачеті-універсал

Два чи три роки тому тут у Франції запалив багаття, ну не просто багаття, а таке нормальне 1,5-2м діаметром ( палив в приватному маєтку гілки дерев, листя на гілках не було, бо спиляні були вже кілька років) тож диму майже немає, небезпеки пожежі теж не було ( мокра погода кілька днів до цього і місце для багаття розчистив від листя і трави) але за півгодини приїхали поліцейські і чемно мене просили самому загаситибагаття( бо я кажу барбекю) або вони випишуть мені штраф 200€ і пожежники за свої послуги теж щось попросять. Я намагався їх заспокоїти, але все було марно, "stop fire" і все. Тож поліція годину стояли біля паркану і спостерігали як я гасив багаття, і лише як переконалися, що вже точно не горить, тоді сказали, що безкоштовні попередження скінчилися. І для листя і гілок є щотижневий ліміт 20 паперових 50л. мішків, це входить у вартість послуг з вивезення сміття, все інше або компост, або сам вивозь на пункт прийому відходів. Саме дивне, що багато приватних будинків використовують каміни і палять таке саме дерево, яке так само пахне по вулиці, можна палити в мангалі, в спеціальних жаровнях, але не на землі!
В Україні сміття принципово не палю, компостна яма, з сусідами не сперичаюся, але водой зі шланга кілька разів тушив їхні сміття...
Вставить ник
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему