Всеукраїнський фан-Клуб Lacetti(Gentra)- та Cruze- водіїв

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

> Правила подфорума

Это профильный форум. Он предназначен для обсуждения вопросов, связанных с финансами, страхованием и юриспруденцией (темы располагаются в соответсвующих подфорумах).
Данный форум не является свободной зоной.

Запрещены ФЛУД, ФЛЕЙМ и ОФФТОПИК.

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Самовільне встановлення дорожних знаків і перекриття шлагбаумом вулиці Обухівська в Києві, Як з цим боротись законним способом?
Ol555
сообщение 18.8.2015, 0:51
Сообщение #1

Новый участник

Из: Київ

Мой автомобиль:FF3, Lacetti продав

Їду недавно з Булаховського на Уборевича по бездоріжжю через вулицю Обухівську. Там місцеві жителі встановили самовільно знак "Рух механічних транспортних засобів заборонено" і шлагбаум. Зупиняє мене патруль Поліції, а ще підбігають мене штрафувати дві скажені тітки (їх спокій охороняють представники влади) і з криками "МЫ НЕ ХАААТИМ, ЧТОБ ВЫ ЗДЕСЬ ЕЗДИЛИ!!!"
Я кажу: СЕРЙОЗНО? А я не хочу щоб ви виїжджали зі своєї Обухівської на мою Булаховського, і я теж собі поставлю знак, шлагбаум і насиплю купу щебеню, щоб точно були непроїзними. Пояснюю, що я живу в цій зоні, хоч і зареєстрований на Булаховського, а дружина моя зареєстрована і працює на Миколи Ушакова, і я їду її забирати з роботи, а діти мої ходять до садочка №71 на Уборевича. Я тут їздив, і буду їздити мінімум двічі на день, і хто ви такі, щоб перекривати дороги загального користування шлагбаумом, самовільно встановлювати дорожні знаки, і розказувати мені куди їхати, а куди ні. Через метро мені в 4 рази далі, а отже дорожче і більше по часу.
Тітки заскреготали зубами і заткнулись, а поліціянти, які охороняли чийсь спокій (а на Обухівській є дуже дорогі будинки), попросили мене швидше проїжджати і не затримувати рух. Підтянулись також жителі сусідньої вулиці Фадєєва, які взагалі собі намалювали "В'їзд заборонено", викопали рів і поклали якісь бетонні блоки.
Стан доріг звичайно відображає стан думок мешканців цих вулиць, але в мене не хватає сил терпіти це хамство.

У мене наступні питання:
- як законним способом зобов'язати зняти шлагбаум і самовільно встановлені знаки (два знаки "Рух механічних транспортних засобів заборонено" зі сторони вулиці Булаховського і один знак "Рух заборонено" зі сторони вулиці Уборевича")?
- до яких інстанцій потрібно звернутись з метою перевірки законності встановлення вищезазначених знаків, щоб був швидкий результат, а не боротьба з вітряними млинами?
- хто готовий підписати це колективне звернення? Текст я підготую, просто потрібно побільше жителів району, щоб не отримати відписку типу "ходіть пішки, або городами"?
- до кого звернутись з приводу будівництва асфальту на вулиці Обухівській?
- які ще думки з цього приводу?

Сообщение отредактировал Ol555 - 18.8.2015, 0:57
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Zakovor
сообщение 18.8.2015, 1:34
Сообщение #2

Наставник молодняка
Иконка группы

Из: Луганск
Реальное имя: Вован Вованыч

Мой автомобиль: хетч SE в цвете 31U
Клубная карта №368
действует до 02.01.2014

На той неделе проезжал по Булаховского, еще обратил внимание на новый знак на Обуховской. Вот оно че оказывается. wink.gif
Только в официальных запросах такую причину не указывай biggrin.gif
Цитата
...
Через метро мені в 4 рази далі, а отже дорожче і більше по часу.
...

Сообщение отредактировал Zakovor - 18.8.2015, 1:36
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Sorex
сообщение 18.8.2015, 8:36
Сообщение #3

Начинающий автор

Из: Kiev

Мой автомобиль:Qashqai+2

https://1551.gov.ua/

есть и мобильное приложение.

Описываешь проблему, добавляешь фотки , трекаешь прогресс.
Только четко формулируй требования.

Реально работает , сам 2 забора поставил smile.gif. правда порцесс немного растянутый по времени.

Сообщение отредактировал Sorex - 18.8.2015, 8:37
Вставить ник
+Цитировать сообщение
SM
сообщение 18.8.2015, 9:48
Сообщение #4

Просто хороший парень
Иконка группы

Из: Киев, Новобеличи
Реальное имя: Сергей

Мой автомобиль:Lacetti + газонокосилка
Клубная карта №217
действует до 01.09.2010

Цитата(Ol555 @ 18.8.2015, 1:51) *
У мене наступні питання:
- як законним способом зобов'язати зняти шлагбаум і самовільно встановлені знаки (два знаки "Рух механічних транспортних засобів заборонено" зі сторони вулиці Булаховського і один знак "Рух заборонено" зі сторони вулиці Уборевича")?
- до яких інстанцій потрібно звернутись з метою перевірки законності встановлення вищезазначених знаків, щоб був швидкий результат, а не боротьба з вітряними млинами?
- хто готовий підписати це колективне звернення? Текст я підготую, просто потрібно побільше жителів району, щоб не отримати відписку типу "ходіть пішки, або городами"?
- до кого звернутись з приводу будівництва асфальту на вулиці Обухівській?
- які ще думки з цього приводу?

Я готовий підписати звернення. Мешкаю на Булаховського, маю ті самі проблеми.
І можливо знайдеться ще декілька людей з нашого будинку.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
2093306
сообщение 18.8.2015, 10:06
Сообщение #5

Автосенсей

Из: Киев Борщага.
Реальное имя: Cергей

Мой автомобиль: 1.6 165тыщ км и ГэБэОматьего

столбики, блоки и шлакбаумы это до первого пожара wink.gif
много раз потом погорельцы жалеют о них и жалуются что пожарные долго ехали cool.gif
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ol555
сообщение 20.8.2015, 11:00
Сообщение #6

Новый участник

Їхав сьогодні по Булаховського, і звернув увагу, що цих знаків аж 4. Два знаки з кожного боку зі сторони Булаховського зі стрілочками, потім при з'їзді з Булаховського стоїть третій, а при в'їзді з на саму Обухівську - четвертий.

Мабуть хтось ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ там живе. Навіть вулицю Хрещатик перекривають двічі на тиждень і то по пів-дня на вихідні.

А хто знає з якими органами потрібно узгоджувати встановлення дорожніх знаків?
Просто я хочу надіслати лист з копіями відразу в усі інстанції, які відповідають за організацію дорожнього руху. Я більш, ніж впевнений, що не зі всіма установами це узгоджувалось, і є формальна причина їх зняти. Якщо хтось взяв на себе забагато повноважень, можна буде оскаржити до суду.

Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ol555
сообщение 20.8.2015, 11:37
Сообщение #7

Новый участник

ЦИТАТА(Zakovor @ 18.8.2015, 2:34) *
На той неделе проезжал по Булаховского, еще обратил внимание на новый знак на Обуховской. Вот оно че оказывается. wink.gif
Только в официальных запросах такую причину не указывай biggrin.gif

Не бачу нічого смішного. Це не просто коштує мені більше грошей.
В глобальних масштабах такого міста як Київ причин як мінімум дві:
- це енергозбереження (менше використання пального) і охорона навколишнього середовища (менше викидів в атмосферу)
- раціональна організація дорожнього руху в Києві. Коли зранку весь потік транспорту їде виключно через станцію метро Академмістечко, вся Булаховського стоїть. Тому люди, які їдуть зі сторони Ірпіня починають шукати коротші шляхи, і звертають на менш завантажені вулиці, чим розвантажують Палладіна і прискорюють рух транспорту.

В противагу такій причині, як "спокій жителів Обухівської", вищезазначені причини виглядають вагоміше. Ми ж в Києві живемо.
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Zakovor
сообщение 20.8.2015, 13:09
Сообщение #8

Наставник молодняка
Иконка группы

Из: Луганск
Реальное имя: Вован Вованыч

Мой автомобиль: хетч SE в цвете 31U
Клубная карта №368
действует до 02.01.2014

Тоже не вижу ничего смешного wink.gif Самовольную установку знаков и шлагбаумом не оправдываю.
Как бы указал, что если в официальном запросе приводить юридически грамотные формулировки, то тем больше шансов на решение вопроса.
Цитата(Ol555 @ 20.8.2015, 12:37) *
..
В глобальних масштабах такого міста як Київ причин як мінімум дві:
- це енергозбереження (менше використання пального) і охорона навколишнього середовища (менше викидів в атмосферу)
...

И ответят из КМДА: в свете экологического движения, велосипед и пешком - наше все.

Проблема по большому счету не в улице Обуховской, а в самой планировке жилого массива. Полупетля Наумова/Булаховского без выхода на Уборевича изначально как-то странно смотрелась. И нагрузилась транспортом после того, как сделали новую трасу на Ирпень. Лично я наивно wink.gif предполагал, что после ее пуска, сделают нормальную дорогу в сторону Уборевича и не обязательно по Обуховской.
Шлагбаум на Обуховской, кстати, такое впечатление, что поставили жильцы многоэтажки. Как-то странно он установлен на крайнем участке асфальта.
Надо понять кто раскачивает ситуацию на Обуховской - большинство жителей или отдельно взятые люди.
Из личного опыта трений с жителями поселков с частной застройкой могу сказать следующее. Если там действительно есть какое-то реальное движение жильцов за закрытие транзитного движения, то оперировать они могут следующими фактами:
- улица без твердого покрытия, отработанный асфальт и щебень не в счет, постоянное разбитие дорожного полотна машинами - ямы, грязь, пыль;
- отсутствие тротуаров - проезжая част впритык к заборам, невозможность жильцам ходить к месту проживания при движение машин;
- судя по району, большой процент собственников и прописанных в домах пенсионеры и какой-то процент инвалидов есть, исходя из вышеуказанных пунктов будут писать об ухудшение здоровья;
- исходя из состояния основной застройки улицы Обуховской, большая часть домов 50+лет возраста, делается архитектурное заключение о негативном влияние вибраций грунта от проезжающего транспорта.
Естественно, что решающего влияния это не окажет, но зависит от того, кто стоит за ситуацией.
Вам нужно тоже собрать подписи с жильцов микрорайона и конструктивно предложить решение вопроса.
P.S. Намедни специально прошел там пешком, шлагбаум стоит открытый, милиции нет, транспорт ездит. Встретился по улице даже китайский самосвал, благо пустой wink.gif

Сообщение отредактировал Zakovor - 20.8.2015, 13:44
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Ol555
сообщение 25.8.2015, 8:21
Сообщение #9

Новый участник

Цитата(Zakovor @ 20.8.2015, 14:09) *

Якраз конструктивну пропозицію і хочу внести, а саме, враховуючи інтереси жителів всього мікрорайону Біличі/Новобіличі постелити на Обухівській асфальт з тротуарами, щоб вібрація від легкових авто не розвалювала ні древні 50-річні будинки, ні нові багатомільйонні хатинки чиновників. Рух зробити одностороннім в сторону Уборевича. Таким чином, організувати двосторонній рух між двома масивами.

! 
Предупреждение от Администрации:
1.6.2. На Форуме запрещен ОВЕРКВОТИНГ. При ответе на сообщение собеседника запрещается цитирование полностью сообщений размером более 5 строк экранного текста (для одной цитаты).
При необходимости оставляйте в цитате только ее начало и знак "…", только ту фразу, на которую вы ссылаетесь и т.д. Включение в цитату изображений, видеороликов допускается только в качестве исключения, когда без такого цитирования потеряется смысл сообщения. Поэтому при цитировании удаляйте из сообщения собеседника ссылки на изображения и видео, теги [attachment:…] и т.п.
При обращении к конкретному участнику Форума вместо цитирования его сообщения рекомендуется использовать кнопку "Вставить ник", расположенную под сообщением собеседника.

Сообщение отредактировал asiancars - 25.8.2015, 10:38
Причина редактирования: овер
Вставить ник
+Цитировать сообщение
Kriger
сообщение 25.8.2015, 9:58
Сообщение #10

Начинающий автор
Иконка группы

Из: Киева, Теремки-2
Реальное имя: Николай

Мой автомобиль:седан SX
Клубная карта №459
действует до 01.10.2010

Цитата(Ol555 @ 20.8.2015, 12:00) *
А хто знає з якими органами потрібно узгоджувати встановлення дорожніх знаків?
Просто я хочу надіслати лист з копіями відразу в усі інстанції, які відповідають за організацію дорожнього руху. Я більш, ніж впевнений, що не зі всіма установами це узгоджувалось, і є формальна причина їх зняти. Якщо хтось взяв на себе забагато повноважень, можна буде оскаржити до суду.

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУ МВС В М.КИЄВІвул. Б.Хмельницького, 54, м. Київ, 01030 Телефон: 278-45-22
278-49-34 E-mail: info@udai-kiev.gov.ua
Відділи, сектори УДАІ ГУМВС України в м. Києві: Організації дорожнього руху
Начальник відділу: Ющенко Андрій Михайлович
Вставить ник
+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему